Policie ČR se zase vyznamenala


Č.j. KRPA – 286392-1/ČJ-2012-0000ZT

Vážení,

Jsem šokována Vaším vyjádřením.

Jednoznačně jsem se v podané zprávě vyjádřila, že podávám trestní oznámení.

Kromě Vámi zmiňované přílohy tam uvádím i přílohy jiné, a to především ODKAZ ke konkrétnímu případu na naše webové stránky.

Kromě toho, trestní oznámení může být anonymní, označené nesprávně – hlavní snad je, zda jsou v něm příznaky spáchání trestného činu.

Zda je tam nějaká příloha navíc, na věci nic nemění. Kromě toho příloha dokresluje vzniklou situaci.

Žádám Vás o předání trestního oznámení slovenským orgánům.

S pozdravem

Hana Demeterová

29.7.2014


Č.j. KRPA – 286392-1/ČJ-2012-0000ZT

P.S.

Kromě toho podávám TO jako předsedkyně o.s.Pomoz jednomu člověku, jako takové je rovněž prezentováno na našich stránkách, nejedná se tedy jen o subjektivní vyjádření fyzické osoby.

Aby se zkrátilo hledání na našich stránkách, vše podstatné k případu je zde:

http://helpaman.org/new/?cat=24

Podstatu trestního oznámení pak najdete ve vyjádření zde:

„…představitelka SR v Evropském soudu pro lidská práva madam Pirošíková jmenovanému soudu písemně oznámila, že: Anzor podal 19.6.2014 novou žádost o azyl, azylový proces byl téhož dne zahájen, a proto vláda potvrzuje, že žadatel nemůže být vydán do Ruska do vydání rozhodnutí o jeho azylové žádosti Migračním úřadem Ministerstva vnitra SR (viz.příloha). V důsledku této garance ESLP nepovažoval za nutné přijímat vůči SR předběžné opatření, které by zabraňovalo nezákonnému vydání Anzora. Migrační úřad ale žádné rozhodnutí nevydal, zato Anzor byl vydán Rusům…“

a zde:

„…Anzorovi, kterého slovenská organizovaná zločinecká skupina nezákonně vydala jiné kriminální bandě do Ruska…“

Anzor Čentiev byl vydán do RF nezákonně v rozporu s garancí, danou jménem vlády ESLP.

S pozdravem

Hana Demeterová

29.7.2014plk. JUDr. Ivan Smékal

náměstek ředitele pro SKPV

 

Č.j. KRPA – 286392-2/ČJ-2012-0000ZT

 

Vážený pane,

nové skutečnosti zjistíte porovnáním dat na vydání rozhodnutí ministra Borce, které bylo vydáno mnohem DŘÍVE, než garance vlády SR k ESLP.

Po vydání Borcova rozhodnutí totiž trvalo i nadále právo p.Čentieva požádat o azyl, a tím – jak se můžete dočíst i v předmětné zprávě  vlády SR k ESLP – nemohlo být vydání realizováno ZÁKONNOU cestou tak, jak se to stalo.

Považuji tedy Vaše rozhodnutí za upírání mi zákonného práva občana ČR, jelikož jsem Vás žádala POUZE o předání mého oznámení KOMPETENTNÍM orgánům SR.

Mimo jiné, rozhodovat o tom, zda existuje podezření o nezákonném jednání, nepřináleží Vám, ale orgánům SROV.

Stejně tak Policie ČR vyhodnotila mé dřívější oznámení na nezákonné jednání ex-ministra spravedlnosti ČR Blažka, který povolil vydání Alexeje Torubarova do Ruska, přestože se tím dopustil porušení mezinárodních dohod i základních práv p.Torubarova, jak nedávno rozhodl Ústavní soud ČR.

Policie ČR však předtím „zjistila“, že vše dělal správně…

Děkuji Vám za další názorný příklad zvůle Policie ČR.

Předložíme ho i návštěvníkům našich webových stránek.

Zároveň Vás tímto žádám, aby byla ukončena několikaletá spolupráce, kdy Vám naše občanské sdružení zdarma zabezpečovalo opatrovnické úkony. Dále tyto služby poskytovat nemůžeme, jelikož máme čím dál více práce s byrokratickými úředníky.

 

S pozdravem

Hana Demeterová

31.7.2014

P.S. Nemám problém zaslat trestní oznámení Policii SR doporučenou poštou. Ale bylo velmi zajímavé (a poučné) zjistit to, co jsem zjistila korespondencí s Vámi.Co je víc – garance slovenské vlády nebo UROBSISÁM Kaliňáka?

Ne každá vláda má svého Robertka. Slovenská ano. Taky s ní ministr vnitra Robert Kaliňák pěkně…ehm…vybabral.

Vydal do Ruska Anzora Čentieva pár dní po tom, co představitelka SR v Evropském soudu pro lidská práva madam Pirošíková jmenovanému soudu písemně oznámila, že: Anzor podal 19.6.2014 novou žádost o azyl, azylový proces byl téhož dne zahájen, a proto vláda potvrzuje, že žadatel nemůže být vydán do Ruska do vydání rozhodnutí o jeho azylové žádosti Migračním úřadem Ministerstva vnitra SR (viz.příloha). V důsledku této garance ESLP nepovažoval za nutné přijímat vůči SR předběžné opatření, které by zabraňovalo nezákonnému vydání Anzora. Migrační úřad ale žádné rozhodnutí nevydal, zato Anzor byl vydán Rusům  krásného nedělního odpoledne 6.7. 2014. Jak velí Boží přikázání: Pomni, abys den sváteční světil. MÚ odkazuje na §501 b) TP, jehož aplikace je ale porušením mezinárodního práva – dohod podepsaných SR. Zápas § – vládní garance tedy na penalty 1:0.

Chápu, že už jsem pro Vás jako tříska v zadnici. Z popisování  osudu nešťastného Anzora,  Rusy označeného za teroristu (takže jím musí být – jasnačka!), stejně jako Aliho Ibragimova (který ještě „zbyl“ ve vazbě v Košicích, kde sedí 9.rokem, na samotce, a jehož krve je ještě taky možné se dosyta napít), mě musíte mít plné zuby. Omlouvám se, máte svých problémů dost. Což potvrzuje i fakt, že s Anzorem i Alim se jednalo celých těch více než 8 let na Slovensku stejně nezákonně a zrůdně jako kdyby byli v Rusku. Migrační úřad, soudy, věznice – lži, podvody, manipulace. O zákonnosti se nedá ani zajíknout. Dost je o tom tady: www.helpaman.org

A ještě je u Vás další fakt borec Borec, který podepsal povolení k vydání Anzora s odkazem na tento blud: „Generálny prokurátor Ruskej federácie poskytol záruky, že na sťažovateľa nebude aplikovaný trest smrti a nebude podrobený zaobchádzaniu, ktoré by bolo v rozpore s Dohovorom. Zároveň sa zaručil, že sťažovateľovi bude garantované právo na spravodlivé súdne konanie…“ O povolení ministra Anzor nevěděl – později ministerstvo spravedlnosti tvrdilo, že je nepřezkoumatelné a proto se nemusí doručovat. ESLP se nás ale ptal, jestli jsme proti rozhodnutí ministra podali ústavní stížnost se žádostí o vydání předběžného opatření (viz. příloha). No comment.

Něco o spravedlivých súdnych konaniach v Rusku, o tom, jak se v Rusku nerozporuje Dohovor, o mimosoudních popravách atd. zde: http://helpaman.org/new/?cat=9

Ale jen pro 18+. Některá foto a videa totiž obsahují tak drastické záběry, že Hitchcocka si spletete s Andersenem. Samozřejmě Migračnímu úřadu to bylo vše sděleno se žádostí o azyl. Nezájem.

Neublížili jste jen Anzorovi, kterého slovenská organizovaná zločinecká skupina nezákonně vydala jiné kriminální bandě do Ruska. Vaše děti v tomhle srabu, který po Vás zůstane, budou žít.

Podávám tímto trestní oznámení na pachatele zavlečení pana Čentieva do Ruska.

Hana Demeterová, 22.7.2014                                                           (viz.příloha-5 stran)

Vlastnoručně psaný teroristický dopis z bratislavské vazby

Další informace zde: http://helpaman.org/new/?cat=24

Upozorňuji především na mé sdělení ESLP ze dne 24.6.2014, které bylo z ESLP zasláno M.Pirošíkové, avšak ona neučinila žádné další opatření!